Nasze świetlne tablice TN-103 jako standard oznakowania budynków w całych miastach: Świętochłowice, Chorzów, Katowice, Mysłowice, Leszno, Zielona Góra, Sulechów
Nasze numeratory stanowią standard oznaczeń wśród wielu miast w Polsce, gdzie standard ten wpisał się trwale w krajobraz miejski. Pierwszymi miastami, które zaczęły stosować nasze numeratory w roli dominującego standardu oznaczeń były Mikołów, Mysłowice i Katowice - był to początek lat 90-tych. W następnej kolejności nasze podświetlane diodami LED tablice zawisły w Chorzowie, Świętochłowicach, Lesznie, Zielonej Górze, jak i Sulechowie i w wielu z tych miast nadal stanowią powszechny standard oznaczeń. W niektórych ze wspomnianych miast nasze numeratory były potem stopniowo uzupełniane przez nowsze ich wersje. Przykładem są tutaj Świętochłowice, gdzie projekt częściowej wymiany naszych tabliczek ze starszych na nowsze wersje miał miejsce w 2020 roku, a pojedyncze tablice także w latach wcześniejszych.
W celu identyfikacji miast i dzielnic stosowano różne kolory ramek montażowych opraw TN-103, najczęściej białe, kremowe oraz żółte, a także brązowe. Były stosowane także różne kolory podświetlenia - w najstarszych wersjach głównie bursztynowy, a rzadziej neonowy i zielony. W nowszych wersjach stosowano także kolor zimny biały, ciepły biały, niebieski, jak i różowy.
W wielu z tych miast można spotkać jedne z najstarszych naszych numeratorów jakie były produkowane, co stanowi ciekawą pamiątkę historyczną pod kątem oświetlenia LED oraz poświadcza długoletni rodowód naszych opraw z czasów gdy diody LED były jedynie marzeniem przyszłości.















W realizacjach dotyczących projektów miejskiej numeracji budynków wykorzystywano dawniej tylko modele zasilane z sieci 230V lub 24V AC, a w nowszych realizacjach również wersje solarne, które nie wymagają podłączenia do sieci.